O značke Dear Eco

Ekologické oblečenie pre deti Dear Eco je synonymom prírody, krásy, trvanlivosti a splnených prianí. Naše kolekcie sú inšpirované rozprávkovým Nórskom, sú vyrobené z prírodných surovín a budú tou najlepšou ochrannou pre jemnú detskú pokožku. Ekologické tkaniny nie sú jediným poznávacím znamením značky – ako mávnutím čarovného prútika vyrábame vkusné a moderné oblečenie. Naše krajčírky sa starajú o každý detail a vytvárajú rozprávkové oblečenie hodné naozajstného princa a princeznej.

Dear Eco Philosophy

Naša filozofia

Filozofia našej značky je krása  ukrytá v malých gestách. Výhradne prírodné oblečenie a doplnky pre deti, bez chemických prísad, tvorené so zmyslom pre štýl a estetiku, prinášajú nielen pohodlie, ale tiež vysoký štandard a splnenie rozprávkových snov.

Ponúkame vám malú podporu – naše ekologické oblečenie, ktorého výroba planétu nadmerne nezaťažuje. Nepoužívame chemické prvky, pesticídy, šetríme vodu. Nech rozprávka trvá!

For Dear Eco Mom

Pre Dear Eco mamičku

Tam, kde sa sny stávajú skutočnosťou a rozprávka sa mení na každodennosť – tam sa dejú zázraky.

Dear Eco je čarovný príbeh dvoch žien, ktoré spojilo materstvo. Spoločne vytvorili produkty, ktoré sú priateľské k detskej pokožke, trvanlivé, pekné a organické. Inšpiráciu na vytvorenie kolekcie Dear Eco našli v rozprávkovom Nórsku. Prírodné suroviny a dlhoročná tradícia ekologického škandinávskeho životného štýlu ich motivovali k vytvoreniu výnimočnej značky a neobyčajných produktov.

Unique Dear Eco Design

Jedinečný dizajn

Krása sa skrýva v detailoch. Mohla by si naozajstná princezná obliecť šaty bez štýlových topánočiek?

To samozrejme nie je možné ani v rozprávke! Vieme, aké dôležité sú detaily. Preto navrhujeme autorské, často jedinečné vzory, strihy, riešenia a potlače! Chceme splniť každý sen o pohodlí a kráse. Každý deň tvrdo pracujeme, aby každá malá princeznička a malý princ boli očarení našou rozprávkou.

Dear Eco produkty

V každom produkte Dear Eco, tak ako v najkrajšej rozprávke, nájdete vášeň, lásku a šťastný koniec.
Naše oblečenie a doplnky šijeme z najlepších materiálov, ktoré sú dostupné na trhu. Sú ekologické, teda bezpečné a nedráždia citlivú detskú pokožku. Krajčírky spoločnosti Dear Eco, ako rozprávkové víly, vytvárajú štýlové kúsky, vďaka čomu je oblečenie vkusné a moderné. Máme radi len dobré konce, preto na záver dodáme, že naše produkty sú šetrné aj voči životnému prostrediu.

Exkluzívne detské oblečenie

Pri výrobe ekologického oblečenia kladieme veľký dôraz na kvalitu – nenájdete v ňom žiadne stopy po chemických látkach, škodlivých zlúčeninách chrómu, GMO, ťažkých kovoch alebo pesticídoch. Vybrali sme tú najlepšiu bavlnu PIMA, čiže ušľachtilú tkaninu s neobyčajne dlhými vláknami, ktorá prináša mäkké a nadýchané oblečenie. Od tradičnej bavlny sa líši napríklad aj väčšou jemnosťou.

Okrem dizajnérskeho oblečenia pre najmenších, ponúkame tiež produkty tvorené zo zamatového Reluganu – výnimočne jemnej jahňacej kože, pokrytej príjemnou kožušinkou. Má termoregulačné vlastnosti, v zime zahreje a v lete príjemne chladí. V našej ponuke nájdete spacie vaky, podložky, vložky do kočíka z Reluganu. Tieto produkty pohladia pokožku Vášho dieťatka, prinesú mu pohodlie, bezpečie a luxus.

Oblečenie a doplnky značky Dear Eco to sú produkty prémium, vytvorené s ohľadom na prírodu a so štipkou mágie. U nás nájdete:

  • Ekologické oblečenie pre deti
    Vyrábame ho z najkvalitnejšej ekologickej bavlny PIMA a mušelínu. Medzi ponúkané výrobky patria body, spacie vaky, pyžamá, nohavice, mikiny, šaty a košieľky. Dokonca aj gombíky sú vyrobené z prírodných zdrojov – kokosu. Viditeľné štítky sú našívané takým spôsobom, aby ich bolo možné ľahko odstrániť bez nitiek a koncoviek;
  • Doplnky z prírodných materiálov
    Vyrábame ich z najlepších surovín, zaručujeme bezpečnosť, pohodlie a správny vývoj detí. Sú to čiapky, rukavičky, štýlové motýliky pre chlapcov, fantastické čelenky, čarovné sponky a veci patriace do základnej výbavičky pre bábätko, čiže spacie vaky, deky, hryzátka vyrobené zo silikónu a dreva, vložky do kočíka, podložky a spacie vaky z reluganu, prírodné kefy, hračky, nádherné šatky, praktické podbradníky, rozkošné topánočky a ponožky, a tiež niečo pre mamičky, čiže veľké ekologické tašky, ideálne na prechádzky;
  • Súpravy
    Sú to balíčky plienok vyrobené z bambusu. Dieťa sa k nej môže túliť, použiť ju ako malú deku, ideálnu na teplé letné dni. Niekedy sa stáva aj obľúbenou hračkou bábätka.

@dear_eco.sk na Instagrame

Pssst... Radi uvidíme naše oblečenie na vašich fotkách! Označte #dear_eco.sk a mi si to nenecháme ujsť.