Kožušina Relugan - koža pre pokožku

Pod cudzo znejúcim názvom Relugan sa skrýva stará známa jahňacia kožušina. Kvôli umelým materiálom, ktoré dobre udržujú teplo, sa síce na chvíľu dostala do úzadia, dnes je však znova čoraz populárnejšia.

Prinášame vám skutočný zázrak prírody – výnimočne jemnú kožušinu s nadýchaným a príjemným vlasom. Spracovávaná prírodným spôsobom, bez použitia škodlivých zlúčenín chrómu. Vďaka takémuto spôsobu spracovania si Relugan zachováva svoju rozprávkovo žltú farbu a vlastnosti, ktoré mohla vytvoriť len matka príroda…

Natural Embrace

Dotyk prírody

Predstavte si citlivý a jemný dotyk. Vôňu pri ktorej pocítite uvoľnenie. To všetko môžete dať aj svojmu drobcovi.

Práve takto pôsobí Relugan. Má prirodzené termoregulačné vlastnosti – v zime zahreje a v lete chladí. Ako je to možné? Relugan je vyrobený z vlny oviec merino, ktoré musia denne zápasiť s veľkými výkyvmi teplôt. Vlna je dokonale priedušná a absorbuje o 30% viac vlhkosti ako iné suroviny! Dieťatko sa neprehreje ani nespotí a bude sa cítiť neobyčajne pohodlne. Objímajte Relugan, zanechajte na vlne svoju vôňu a váš drobec vás bude mať vždy pri sebe…

Amazing Properties

Rozprávkové vlastnosti

Máme ešte viac dobrých správ! Relugan obsahuje prírodný lanolín – surovinu, za ktorú vám váš drobec poďakuje…

Lanolín je prírodnou bariérou proti prachu a roztočom. Vytvára antibakteriálny štít, ktorý bráni vzniku prostredia priaznivého pre vývoj parazitov z čeľade pavúkovcov. Lanolín navyše zmierňuje podráždenia, hydratuje a dopĺňa lipidy. Keďže je náš Relugan spracovávaný prírodným spôsobom, má ešte jednu výhodu. Obsahuje tuky, ktoré sa prirodzene nachádzajú na pokožke a má antibakteriálne účinky. Vďaka tomu produkty vyrobené z Reluganu odpudzujú baktérie, vírusy, nečistoty a samé sa čistia! Sú hygienicky bezpečné. Nie je to skutočná mágia?

Take Care Of Your Medical Sheepskin

Postarajte sa o svoju kožu

Relugan vytvorila príroda, preto sa o neho citlivo starajte a svoje rozprávkové vlastnosti si zachová dlho.

Ako už viete, jahňacia koža je pokrytá prírodným lanolínom, preto špinu neabsorbuje ale steká po nej ako mávnutím čarodejného prútika. Ak sa však pošpiní, utrite škvrnu teplou (nie horúcou) vodou s troškou jemného mydla. Ako sa starať o Relugan? Jahňacia kožušina miluje kontakt s prírodou – miluje vietor a slnko. Využite pekné dni a nechajte nech sa prevetrá a vyhreje na slnku. Vnútorný vlas z času na čas prečešte, aby si zachoval svoju nadýchanosť a zamatovú mäkkosť. Viac rád a tipov týkajúcich sa starostlivosti a ošetrovania Reluganu a všetkých produktov, ktoré sme ušili z jahňacej kože, nájdete na našej internetovej stránke.
Pozývame vás do našej rozprávky!

@dear_eco.sk na Instagrame

Pssst... Radi uvidíme naše oblečenie na vašich fotkách! Označte #dear_eco.sk a mi si to nenecháme ujsť.