Čo nás odlišuje?

Oblečenie a doplnky Dear Eco, to nie je len móda a pekný obal. Je to predovšetkým životný štýl a spôsob vnímania sveta.


Buďte Dear, buďte Eco

Sú to vedomé voľby, zodpovedná výchova a starostlivosť o lepší zajtrajšok. Rovnako ako v rozprávke, aj my veríme v dobré konce. Preto chceme aktívne vytvárať našu realitu, aby sa stala najlepším miestom na život pre nasledujúce generácie. Podporujeme rozvoj, sny a spolu s vami a vašim dieťatkom aj novú rozprávku. Vašu rozprávku.

Safety means responsible

Bezpečne, čiže zodpovedne

Naše potlače na oblečení sú bezpečné a zdravotne nezávadné. Aby sme úplne odstránili riziko vzniku podráždení, používame výlučne bezniklové farby.

Nikel a toxické farby patria medzi látky, ktoré spôsobujú najviac alergických reakcií. Pritom sa veľmi často používajú pri výrobe oblečenia a doplnkov. Nikel dokáže spôsobiť veľa problémov čo často vedie k vzniku začervenaní a nepríjemných svrbivých miest. Naše potlače sú vyrábané z certifikovaných a zdavotne nezávädných vodových farieb, aby tak nič nebránilo v ich používaní.

Royal comfort

Kráľovské Pohodlie

Kolekcia Dear Eco vzikla na báze našich skúseností a sklamaní. Preto sme s Dear Eco napísali našu rozprávku.

Zaviedli sme svoje vlastné autorské strihy, novinku na Slovenskom trhu. Odstránili sme všetko nadbytočné a ponechali sme len čistú a jemnú formu. Vďaka tomu je kolekcia Dear Eco štýlová a nadčasová, ale najmä pohodlná! Šijeme z ekologickej a certifikovanej bavlny, lebo rozprávkové nie je len pekné, ale tiež bezpečné a v súlade s prírodou.

Friendly labels

Jednoduché odstránenie štítka

Máme Dear kvalitu, Eco výrobu a… ľahko odstraniteľné štítky!

Nie je to tak dávno, čo sme začali hľadať to jediné, výnimočne a pohodlné body pre dieťatko. A čo sme našli? Tvrdé gombíky, nepotrebné stužky a štítky, ktoré škrabú. Museli sme začať okamžite konať! Na oblečení Dear Eco nenájdete žiaden zbytočný prvok. Najprv sme zatočili so štítkami. Môžete ich jednoducho odstrihnúť, pričom nezanecháte na oblečení nitky a nepoškodíte materiál! Také šikovné čáry-máry!

@dear_eco.sk na Instagrame

Pssst... Radi uvidíme naše oblečenie na vašich fotkách! Označte #dear_eco.sk a mi si to nenecháme ujsť.